ТРЦ Вавілон
Пн-Нд: 11:00 - 22:00
Оригінальні та незвичайні заходи в аеротрубі
ТРЦ Вавилон
Пн-Нд: 11:00 - 22:00
СВЯТА
В FLY TIME
День народження
Тімбілдінг
Приватне свято
Оригінальні та незвичайні заходи в аеротрубі
ТРЦ Вавилон
Пн-Вс: 11:00 - 22:00
СВЯТА
В FLY TIME
День народження
Тімбілдінг
Приватне свято
ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
Шукайте ідеї, де відзначити День Народження так, щоб свято запам'яталося надовго
і дорослим, і дітям? Незалежно від того, що ви святкуєте - ювілей або повноліття, в компанії друзів або сім'ї - ніщо не поєднує так,
як спільні польоти в аеротрубі.

Для вашої компанії ми підготуємо окрему кімнату, розваги, фотографа
і, звичайно, поїдемо політати з кожним гостем.
Проведіть День Народження у Fly Time, і ви буквально відлетите від щастя!
ТІМБІЛДІНГ
Що може бути веселіше, ніж дивитися, як у вашого головбуха роздмухуються щоки на вітрі?
Лише обличчя начальника, який радіє, як дитина від польоту на висоту!

у Fly TIme є все, що потрібно для відмінного тимбілдингу в компанії колег
та партнерів по бізнесу: зручне розташування, великий простір.

Вибираючи польоти в аеротрубі як складник вашого корпоративу ви отримуєте: нові враження для всіх, активних відпочинок, оригінальне свято в будь-яку пору року.
ПРИВАТНЕ СВЯТО
Дівич-вечір, хлопчисько, випускний, день сім'ї або пропозиція руки та серця – все це і не тільки чудовий привід зібратися у Fly Time.

Вечеря в ресторані, келих вина і запальним танцям до півночі є чудова альтернатива - нарешті приміряти костюм і відчути вільний політ.

Ми допоможемо зробити сюрприз, збережемо все в таємниці (якщо потрібно), запросимо фотографа ... та й польоти в аеротрубі теж з нас, само собою!
ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПЕРЕД ПОЛІТОМ
Не знайшли відповідь, яку шукали?
Надішліть нам своє запитання на пошту:
Де я можу придбати подарункову картку?
Подарункові карти можна придбати онлайн на цьому сайті, а також онлайн у адміністратора FlyTime.
Подарункові картки дійсні 12 місяців після покупки, обміняти їх на іншу послугу або повернути гроші неможливо.
Як я отримаю куплену подарункову картку?
Подарункові картки, придбані на цьому сайті, будуть надіслані на вашу електронну пошту у вигляді прикріпленого PDF-файлу.
Чи небезпечний політ?
Безпека є нашим пріоритетом, ми гарантуємо безпечний політ. У нас працюють лише висококваліфіковані інструктори, які є компетентними у всіх питаннях безпеки. Під час польоту інструктор завжди буде поруч із Вами, він відповідає за Вашу безпеку та за те, щоб Ви отримали незабутні враження від цього досвіду.
З якого віку можна літати?
Літати можуть усі охочі, з 6-річного віку. Наші інструктори подбають про Вашу безпеку та про безпеку членів Вашої сім'ї протягом усього польоту.
Як довго триває весь процес?
Необхідний час всього процесу польоту залежатиме від низки факторів, включаючи день тижня, час доби, кількість людей у групі.
Найкраще планувати одну годину перебування в аеротрубі для 1-ї людини, а для двох і більше осіб - від 2-х до 3-х годин.
Чи потрібно попередньо бронювати?
Ми рекомендуємо зробити попереднє бронювання, обравши потрібний для Вас час польоту на нашому сайті або зв'язавшись з нами по телефону, особливо якщо Ви хочете політати на вихідних. Але навіть якщо у Вас виникла спонтанна потяг до пригод – приїжджайте до нас політати, і ми на місці запропонуємо Вам доступний час польоту.
Коли я повинен прибути?
Намагайтеся прибути щонайменше за 30 хвилин до заброньованого часу польоту. Таким чином, ви точно зможете вчасно пройти реєстрацію і підготуватися до польоту.
Який одяг підійде для польоту?
Зручна, щоб поверх вашого одягу можна було одягнути спеціальний комбінезон для польотів. Якщо у Вас довге волосся, на час політ їх НЕОБХІДНО зібрати в хвіст.
А якщо хочу літати як професіонали?
Якщо простого щастя від польоту недостатньо – навчитеся літати самостійно у літній школі FLYTIME. Отримайте більше інформації про навчання у наших співробітників або зв'яжіться з нами: flytimeofficial@gmail.com або за номером +38 (050) 204-36-16.
Протипоказання
У нас діють такі обмеження:
- Максимальна вага ≈120 кг. У деяких випадках допустиме збільшення ліміту — головне, щоб вам підійшло наше екіпірування.
- Не можна вагітним.
- Не можна у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння.
- Не можна літати, якщо нещодавно був вивих плеча, а також із незагоєними травмами.

Ми дбаємо про вашу безпеку, тому просимо заздалегідь повідомляти співробітників аеротруби про наявність будь-яких фізичних обмежень.
Скільки потрібно хвилин для першого польоту?
Оптимальний час для новачка – 4-6 хвилин. За цей час ви не втомитеся і цього часу буде достатньо, щоб навчитися контролювати своє тіло в повітряному потоці, а також зрозуміти і відчути політ.

Пакет "2 хвилини" також дозволяє відчути вільний політ та подарує незабутні емоції. Він рекомендований для дітей віком від 6 до 8 років.
Наскільки це схоже на стрибок із парашутом?
Політ в аеротрубі імітує вільне падіння при стрибку з парашутом. Важко уявити, але у трубі ми також падаємо вниз. Одна хвилина в Fly Time це як один стрибок з 4000 метрів, але абсолютно безпечний. Відмінний варіант для тих, хто боїться висоти або мріє стрибнути з парашутом, але не може наважитися.