ТРЦ Вавілон
Пн-Нд: 11:00 - 22:00
З нами літають усі!
ПЕРШИЙ ПОЛІТ
ТРЦ Вавілон
Пн-Нд: 11:00 - 22:00
З нами літають усі!
ПЕРШИЙ ПОЛІТ
ТРЦ Вавілон
Пн-Нд: 11:00 - 22:00
ЩО ВІДЧУВАЄ ЛЮДИНА В ПОЛЬОТІ?
Це максимально незвичайно, адже ви потрапляєте у зовсім нове середовище – повітряний потік, який відриває вас від землі. Коли ще в реальному житті ви зможете зазнати емоцій від вільного падіння, але цілком безпечно?

Політ у Fly Time – це як стрибок
з парашутом, тільки не виїжджаючи
за межі міста та в будь-яку погоду!
Вже наважилися на політ?
ЯК ВСЕ ПРОХОДИТЬ
БРОНЮВАННЯ
Виберіть відповідний тариф, дату та час польоту. Після повної оплати на нашому сайті ви отримаєте підтвердження бронювання. Політ без попередньої оплати можна забронювати щодня за наявності вільного часу у розкладі
ЕКІПІРУВАННЯ
За 30 хвилин до початку польоту інструктор видасть вам екіпірування: комбінезон, шолом, окуляри, беруші. Комбінезон одягається поверх вашого одягу, тому він має бути зручним. Захопіть із собою змінне взуття (кросівки або кеди) із ЧИСТОЮ підошвою.
ПОЛІТ
Політ поділяється на кілька заходів і проходить у рамках загальної групи, де всі змінюють один одного, перебуваючи у передпольотній зоні. Ви літаєте самостійно у присутності інструктора на висоті, де він забезпечує безпеку та допомагає вам освоїтися у потоці.
РЕЄСТРАЦІЯ
Приїжджаєте до Fly TIme за 30 хв
до заброньованого часу. Зареєструйтесь у адміністратора та заповніть коротку анкету. Візьміть із собою паспорт чи права на підтвердження особистих даних. Дітей
до 18 років має супроводжувати дорослий.
ІНСТРУКТАЖ
За 15 хвилин до початку польоту інструктор проведе брифінг, де розповість і покаже, яке положення тіла потрібно прийняти в потоці повітря, а також навчить простим жестам, за допомогою яких він спілкуватиметься з вами в аеротрубі.
ФОТО І ВІДЕО ПОЛЬОТУ
Медіафайли доступні для завантаження вже в день польоту. Ми ведемо відео з 2-х камер, але ваші близькі можуть знімати і з інших ракурсів.
НАШІ ПЕРЕВАГИ
СЕРВІС ВИСОКОГО РІВНЯ
— це одна з найкращих аеротруб
в Україні. Запатентована технологія, прогресивне та новітнє обладнання, а також найкращі інструктори, навчені
за міжнародною системою роблять місцем, де кожен почувається особливим.
ГОЛОВНЕ – БЕЗПЕКА
У нашій аеротрубі можуть літати всі від 6-ти до 106-ти. У польоті вас супроводжуватиме інструктор, який допоможе освоїтися
у потоці і зробить ваш політ комфортним та безпечним. Всі наші інструктори пройшли навчання та мають великий досвід польотів.
КЛІМАТ КОНТРОЛЬ
В аеротрубі Fly Time можна комфортно літати в будь-яку погоду і цілий рік, адже температура всередині аеротруби завжди 25-26°С.
ФОТО І ВІДЕО ПОЛЬОТУ
Фото та відео з камер будуть доступні онлайн вже в день польоту. Медіафайли можна завантажити протягом місяця. Ми обов'язково зловимо ваші емоції в об'єктиви камер, і вам буде що викласти в інстаграм!
ЗРУЧНА ЛОКАЦІЯ
Аеротруба знаходиться в ТРЦ Вавілон,
за 10 хв від центру міста Дніпро. Завершіть політ шопінгом або підкріпіть на фудкорті.
ВЕЛИКИЙ РОЗМІР
Діаметр аеротруби – 2,5м, висота – 6,5м, що ідеально підходить для відчуття справжнього польоту та тренувань.
Що вибрати?
ПРОГРАМИ ПОЛЬОТІВ
Дорослі
Дитячі
Програма польоту тривалістю 2, 4 або 6 хвилин розрахована на одного дорослого (з 16 років та старше). Польотний час поділяється кілька рівних сесій, тобто. ви політаєте у супроводі інструктора 2 або 3 рази, залежно від обраного тарифу.
КОЖНЕН ТАРИФ ВКЛЮЧАЄ:
- Екіпірування (комбінезон, шолом, окуляри, беруші);
- Інструктаж та політ з професійним інструктором;
Загальна тривалість ≈ 1 година 30 хвилин, включаючи реєстрацію, підготовку та політ.
Відео польоту надаються безкоштовно.
Тариф розрахований на одну дитину від 6 до 16 років (включно) на 2, 4 або 6 хвилин. Польотний час поділяється кілька рівних сесій, тобто. ваша дитина політає у супроводі інструктора 2 або 3 рази відповідно до обраного тарифу.
КОЖНЕН ТАРИФ ВКЛЮЧАЄ:
- Екіпірування (комбінезон, шолом, окуляри, беруші);
- Інструктаж та політ з професійним інструктором;
Загальна тривалість ≈ 1 година 30 хвилин, включаючи реєстрацію, підготовку та політ.
Відео польоту надаються безкоштовно.
ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПЕРЕД ПОЛІТОМ
Не знайшли відповідь, яку шукали?
Надішліть нам своє запитання на пошту:
Де я можу придбати подарункову картку?
Подарункові карти можна придбати онлайн на цьому сайті, а також онлайн у адміністратора FlyTime.
Подарункові картки дійсні 12 місяців після покупки, обміняти їх на іншу послугу або повернути гроші неможливо.
Як я отримаю куплену подарункову картку?
Подарункові картки, придбані на цьому сайті, будуть надіслані на вашу електронну пошту у вигляді прикріпленого PDF-файлу.
Чи небезпечний політ?
Безпека є нашим пріоритетом, ми гарантуємо безпечний політ. У нас працюють лише висококваліфіковані інструктори, які є компетентними у всіх питаннях безпеки. Під час польоту інструктор завжди буде поруч із Вами, він відповідає за Вашу безпеку та за те, щоб Ви отримали незабутні враження від цього досвіду.
З якого віку можна літати?
Літати можуть усі охочі, з 6-річного віку. Наші інструктори подбають про Вашу безпеку та про безпеку членів Вашої сім'ї протягом усього польоту.
Як довго триває весь процес?
Необхідний час всього процесу польоту залежатиме від низки факторів, включаючи день тижня, час доби, кількість людей у групі.
Найкраще планувати одну годину перебування в аеротрубі для 1-ї людини, а для двох і більше осіб - від 2-х до 3-х годин.
Чи потрібно попередньо бронювати?
Ми рекомендуємо зробити попереднє бронювання, обравши потрібний для Вас час польоту на нашому сайті або зв'язавшись з нами по телефону, особливо якщо Ви хочете політати на вихідних. Але навіть якщо у Вас виникла спонтанна потяг до пригод – приїжджайте до нас політати, і ми на місці запропонуємо Вам доступний час польоту.
Коли я повинен прибути?
Намагайтеся прибути щонайменше за 30 хвилин до заброньованого часу польоту. Таким чином, ви точно зможете вчасно пройти реєстрацію і підготуватися до польоту.
Який одяг підійде для польоту?
Зручна, щоб поверх вашого одягу можна було одягнути спеціальний комбінезон для польотів. Якщо у Вас довге волосся, на час політ їх НЕОБХІДНО зібрати в хвіст.
А якщо хочу літати як професіонали?
Якщо простого щастя від польоту недостатньо – навчитеся літати самостійно у літній школі FLYTIME. Отримайте більше інформації про навчання у наших співробітників або зв'яжіться з нами: flytimeofficial@gmail.com або за номером +38 (050) 204-36-16.
Протипоказання
У нас діють такі обмеження:
- Максимальна вага ≈120 кг. У деяких випадках допустиме збільшення ліміту — головне, щоб вам підійшло наше екіпірування.
- Не можна вагітним.
- Не можна у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння.
- Не можна літати, якщо нещодавно був вивих плеча, а також із незагоєними травмами.

Ми дбаємо про вашу безпеку, тому просимо заздалегідь повідомляти співробітників аеротруби про наявність будь-яких фізичних обмежень.
Скільки потрібно хвилин для першого польоту?
Оптимальний час для новачка – 4-6 хвилин. За цей час ви не втомитеся і цього часу буде достатньо, щоб навчитися контролювати своє тіло в повітряному потоці, а також зрозуміти і відчути політ.

Пакет "2 хвилини" також дозволяє відчути вільний політ та подарує незабутні емоції. Він рекомендований для дітей віком від 6 до 8 років.
Наскільки це схоже на стрибок із парашутом?
Політ в аеротрубі імітує вільне падіння при стрибку з парашутом. Важко уявити, але у трубі ми також падаємо вниз. Одна хвилина в Fly Time це як один стрибок з 4000 метрів, але абсолютно безпечний. Відмінний варіант для тих, хто боїться висоти або мріє стрибнути з парашутом, але не може наважитися.