ТРЦ Вавілон
Пн-Нд: 12:00 - 20:00
перспективний та унікальний спорт для вашої дитини
ТРЦ Вавілон
Пн-Нд: 12:00 - 20:00
ДИТЯЧА ШКОЛА
перспективний та унікальний спорт для вашої дитини
ТРЦ Вавілон
Пн-Нд: 12:00 - 20:00
ДИТЯЧА ШКОЛА
Дитяча школа
FLY TIME
Вікові групи
дітей 6-12 років
Ведення щоденника
тренувань
Професійне екіпірування
Підготовка
до змагань
Тренери високого класу
Займатися можуть діти, які пройшли курс
"Я спортсмен"
Курс
"Я СПОРТСМЕН"
Це персональні заняття, кожне з яких включає: 30 хвилин польотного часу, спеціальне екіпірування та закритий шолом, детальний інструктаж, а після – поглиблений розбір польоту.

Після цих занять стане зрозуміло, наскільки нове захоплення подобається вашому маленькому супергерою.
ПЕРСПЕКТИВИ І МОЖЛИВОСТІ
ТРУБНОГО СПОРТУ
УНІКАЛЬНІСТЬ
Indoor Skydiving – молодий та захоплюючий вид спорту, з якого проводять Чемпіонати світу та Європи. Якщо ваша дитина хоче займатися чимось особливим, а ви мрієте не примушувати його ходити на тренування, то Fly Time – ідеальний варіант!
БЕЗПЕЧНО І ВЕСЕЛО
Наші інструктори пройшли спеціальне навчання і точно знають, як правильно навчити вашу дитину кожному елементу. Всі заняття проводяться в ігровій формі та дуже подобаються дітям.
КОМ'ЮНІТІ
У міру вивчення базових навичок польоту ми починаємо проводити спільні тренування і знайомимо маленьких бодіфлаєрів один з одним. Діти спілкуються, діляться досвідом та враженнями, знаходять друзів за інтересами.
ФІЗИЧНИЙ РОЗВИТОК
Польоти в аеротрубі розвивають координацію, тренують вестибулярний апарат, покращують гнучкість та зміцнюють м'язовий каркас. А ще ваші діти точно здивують своїх друзів, коли покажуть, яким новим трюкам вони навчилися на останньому тренуванні.
ПОСТОЯННИЙ ПРОГРЕС
Завдяки продуманій системі тренувань та досвідченим інструкторам діти швидко прогресують. Розвиток навичок фіксується в щоденнику, де видно, які вправи ваша дитина вже освоїв, а що ще належить.