ТРЦ Вавілон
Пн-Нд: 11:00 - 22:00
перспективний та унікальний спорт для вашої дитини
ТРЦ Вавілон
Пн-Нд: 11:00 - 22:00
ДИТЯЧА ШКОЛА
перспективний та унікальний спорт для вашої дитини
ТРЦ Вавілон
Пн-Нд: 11:00 - 22:00
ДИТЯЧА ШКОЛА
Дитяча школа
FLY TIME
Вікові групи
дітей 6-12 років
Ведення щоденника
тренувань
Професійне екіпірування
Підготовка
до змагань
Тренери високого класу
Займатися можуть діти, які пройшли курс
"Я спортсмен"
Курс
"Я СПОРТСМЕН"
Це персональні заняття, кожне з яких включає: 30 хвилин польотного часу, спеціальне екіпірування та закритий шолом, детальний інструктаж, а після – поглиблений розбір польоту.

Після цих занять стане зрозуміло, наскільки нове захоплення подобається вашому маленькому супергерою.
ПЕРСПЕКТИВИ І МОЖЛИВОСТІ
ТРУБНОГО СПОРТУ
УНІКАЛЬНІСТЬ
Indoor Skydiving – молодий та захоплюючий вид спорту, з якого проводять Чемпіонати світу та Європи. Якщо ваша дитина хоче займатися чимось особливим, а ви мрієте не примушувати його ходити на тренування, то Fly Time – ідеальний варіант!
БЕЗПЕЧНО І ВЕСЕЛО
Наші інструктори пройшли спеціальне навчання і точно знають, як правильно навчити вашу дитину кожному елементу. Всі заняття проводяться в ігровій формі та дуже подобаються дітям.
КОМ'ЮНІТІ
У міру вивчення базових навичок польоту ми починаємо проводити спільні тренування і знайомимо маленьких бодіфлаєрів один з одним. Діти спілкуються, діляться досвідом та враженнями, знаходять друзів за інтересами.
ФІЗИЧНИЙ РОЗВИТОК
Польоти в аеротрубі розвивають координацію, тренують вестибулярний апарат, покращують гнучкість та зміцнюють м'язовий каркас. А ще ваші діти точно здивують своїх друзів, коли покажуть, яким новим трюкам вони навчилися на останньому тренуванні.
ПОСТОЯННИЙ ПРОГРЕС
Завдяки продуманій системі тренувань та досвідченим інструкторам діти швидко прогресують. Розвиток навичок фіксується в щоденнику, де видно, які вправи ваша дитина вже освоїв, а що ще належить.
ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПЕРЕД ПОЛІТОМ
Не знайшли відповідь, яку шукали?
Надішліть нам своє запитання на пошту:
Де я можу придбати подарункову картку?
Подарункові карти можна придбати онлайн на цьому сайті, а також онлайн у адміністратора FlyTime.
Подарункові картки дійсні 12 місяців після покупки, обміняти їх на іншу послугу або повернути гроші неможливо.
Як я отримаю куплену подарункову картку?
Подарункові картки, придбані на цьому сайті, будуть надіслані на вашу електронну пошту у вигляді прикріпленого PDF-файлу.
Чи небезпечний політ?
Безпека є нашим пріоритетом, ми гарантуємо безпечний політ. У нас працюють лише висококваліфіковані інструктори, які є компетентними у всіх питаннях безпеки. Під час польоту інструктор завжди буде поруч із Вами, він відповідає за Вашу безпеку та за те, щоб Ви отримали незабутні враження від цього досвіду.
З якого віку можна літати?
Літати можуть усі охочі, з 6-річного віку. Наші інструктори подбають про Вашу безпеку та про безпеку членів Вашої сім'ї протягом усього польоту.
Як довго триває весь процес?
Необхідний час всього процесу польоту залежатиме від низки факторів, включаючи день тижня, час доби, кількість людей у групі.
Найкраще планувати одну годину перебування в аеротрубі для 1-ї людини, а для двох і більше осіб - від 2-х до 3-х годин.
Чи потрібно попередньо бронювати?
Ми рекомендуємо зробити попереднє бронювання, обравши потрібний для Вас час польоту на нашому сайті або зв'язавшись з нами по телефону, особливо якщо Ви хочете політати на вихідних. Але навіть якщо у Вас виникла спонтанна потяг до пригод – приїжджайте до нас політати, і ми на місці запропонуємо Вам доступний час польоту.
Коли я повинен прибути?
Намагайтеся прибути щонайменше за 30 хвилин до заброньованого часу польоту. Таким чином, ви точно зможете вчасно пройти реєстрацію і підготуватися до польоту.
Який одяг підійде для польоту?
Зручна, щоб поверх вашого одягу можна було одягнути спеціальний комбінезон для польотів. Якщо у Вас довге волосся, на час політ їх НЕОБХІДНО зібрати в хвіст.
А якщо хочу літати як професіонали?
Якщо простого щастя від польоту недостатньо – навчитеся літати самостійно у літній школі FLYTIME. Отримайте більше інформації про навчання у наших співробітників або зв'яжіться з нами: flytimeofficial@gmail.com або за номером +38 (050) 204-36-16.
Протипоказання
У нас діють такі обмеження:
- Максимальна вага ≈120 кг. У деяких випадках допустиме збільшення ліміту — головне, щоб вам підійшло наше екіпірування.
- Не можна вагітним.
- Не можна у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння.
- Не можна літати, якщо нещодавно був вивих плеча, а також із незагоєними травмами.

Ми дбаємо про вашу безпеку, тому просимо заздалегідь повідомляти співробітників аеротруби про наявність будь-яких фізичних обмежень.
Скільки потрібно хвилин для першого польоту?
Оптимальний час для новачка – 4-6 хвилин. За цей час ви не втомитеся і цього часу буде достатньо, щоб навчитися контролювати своє тіло в повітряному потоці, а також зрозуміти і відчути політ.

Пакет "2 хвилини" також дозволяє відчути вільний політ та подарує незабутні емоції. Він рекомендований для дітей віком від 6 до 8 років.
Наскільки це схоже на стрибок із парашутом?
Політ в аеротрубі імітує вільне падіння при стрибку з парашутом. Важко уявити, але у трубі ми також падаємо вниз. Одна хвилина в Fly Time це як один стрибок з 4000 метрів, але абсолютно безпечний. Відмінний варіант для тих, хто боїться висоти або мріє стрибнути з парашутом, але не може наважитися.